حواله ارز لیر ترکیه

شرایط و قوانین فروش ارز :
لطفا اطلاعات دريافت كننده وجه را دقيق و عينا مشخصات بانكيتان و با حروف انگليسى وارد كنيد. بديهى است مسئوليت وارد كردن اطلاعات نادرست از سمت شما، متوجه تَپ تُرك نخواهد بود.
شماره ايبان يك شماره 23 رقمى مربوط به حساب بانكى تركيه شماست است كه اول اين شماره با TR شروع ميشود (مشابه شماره شبا در ايران) و به جاى شماره حساب استفاده ميشود.
ترجيحا شماره تلفنى را وارد كنيد كه مربوط به تركيه باشد و حدالمقدور با آن خط تلفن در تلگرام و يا واتس آپ فعال باشد، تا امكان دريافت اس ام اس تاييديه از سمت تَپ تُرك و يا ارتباط مستقيم با شما در شرايط پيش بينى نشده وجود داشته باشد.
به محض خريد شما، تيم تَپ تُرك جهت انجام حواله با كارگزار مربوطه هماهنگ خواهد شد و نهايت تا سى دقيقه وجه ارزى شما به حساب تركيه كه معرفى كرده ايد حواله خواهد شد.
به دليل نوسانات نرخ، در زمان سفارش شما ٥ دقيقه فرصت تا پروسه خريد را به اتمام برسانيد، و در صورتى كه بيشتر از اين زمان بگذرد و هنوز نسبت به واريز وجه اقدام نفرماييد، سيستم اتوماتيك، سبد خريد شما را خالى خواهد كرد و بايد از اول نسبت به پر كردن فرم اقدام كنيد.
در تمامى حوالجات، ٢ لير به عنوان كارمزد بانكى از مبلغ سفارشى شما كسر شده و مابقى به حسابتان واريز خواهد شد.
بعد از انجام حواله و واريز وجه به حساب تركيه شما، علاوه بر اس ام اس، رسيد انجام حواله در قسمت" ليست خريدها" در صفحه كاربريتان در اين سايت قرار خواهد گرفت.
شما ارز را در حساب تركيه تحويل ميگيريد، پس طبيعى است كه نرخ ارز با بازار تهران متفاوت ( ارزانتر و يا گرانتر) باشد.
بر خلاف محدوديت انتقال وجه كارت به كارت، از طريق سيستم پرداخت تَپ تُرك شما ميتوانيد با توجه به موجودى لير ما تا ٥٠ ميليون تومان، درخواست حواله ارز انجام دهيد و محدوديت ٣ ميليون تومانى وجود ندارد.
پرداخت از طريق تمامى كارتهاى بانكى عضو شتاب ميسر است.

قیمت روز لیر ترکیه 125 تومان
جهت خرید لطفا ابتدا از لینک زیر وارد حساب کاربری خود شوید و یا چناچه حساب کاربری ندارید ثبت نام نمایید.