اخذ اقامت

شرایط و قوانین اخذ اقامت:

دريافت راندوو (يا همان تعيين وقت مراجعه-ملاقاتجهت مراجعه حضورى به اداره امنيت(Göç) اولين اقدام بعد از تعيين محل سكونت فرد جهت اخذ اقامت توريستى ميباشد.

توضیحات بیشتر

دقت فرماييد زمان اقدام به پر كردن فرم در اين صفحه، حتما حضور فيزيكى در تركيه داشته باشيد و در شش ماه گذشته جمعا كمتر از ٩٠ روز داخل خاك تركيه بوده باشيد، چرا كه در غير اينصورت راندوو شما، روز مصاحبه اتوماتيك وار بوسيله اداره مهاجرت باطل خواهد شد.
پيشنهاد مهمبالافاصله و بعد از تعيين محل سكونت، نسبت به دريافت راندوو اقدام كنيد و آن را به روزهاى پايانى ٩٠ روز مجاز اقامتتان موكول نكنيد، تا مشكلات احتمالى سرور سايت تركيه باعث عدم امكان دريافت راندوو در زمان مناسب و متعاقبا مشكلات ناشى از نشود.

اگر درخواست بيمه نامه داده ايد، علاوه بر اينكه از طريق همين سايت بيمه نامه در اختيار شما قرار خواهد گرفت، بلكه اصل بيمه نامه شما، به آدرس پستى شما و بدون كسر هرگونه هزينه و رايگان، ارسال خواهد شد، طبيعتا تحويل بسته پستى به شما ٢ الى ٥ روز كارى زمانبر است، لطفا راندوو و بيمه را به روزهاى آخر ٩٠ روزتان موكول نكنيد.

با توجه به اينكه راندوو از طريق سيستم و اتوماتيك انجام ميشود، معمولا تاريخ راندوو در شهرهايى مثل استانبول براى چند ماه بعد خواهد بود، نگران نباشيد، ما تاريخ شروع بيمه نامه شما را دقيقا از روز راندوو ثبت خواهيم كرد، پس از اينكه بيمه را زودتر از راندوو تهيه ميكنيد نگران نباشيد، چرا كه سوخت بيمه نخواهيد داشت، تاریخ شروع بیمه مهم است نه تاریخ صدور آن.

اگر نياز داريد بيمه از روز خاصى شروع شود، لطفا در قسمت توضيحات به آن اشاره كنيد.

آدرس را كاملا مطابق با مشخصات واحد اجاره يا خريدارى شده خودتان در ترکیه را وارد كنيد تا بتوانيد در روز مصاحبه مدرك مستند آنرا(اجاره نامه یا سند) به مامور امنيت ارائه دهيد.

لطفا درآپلود مدارك خواسته شده، از عكسهاى با كيفيت مناسب و خوانا استفاده كنيد.

منظور از ميزان درآمد و همچنين شغل فعلى، متوسط درآمد شما به لير در ماه ميباشد و لزومى به ارائه برگه مستند نيست، بلكه يك سوال كلى است كه بسته به صلاحديدتان ميتوانيد مبلغ و شغلى را وارد كنيد.

جهت سهولت ارتباط ما با شما در مواقع ضرورى، در قسمت شماره تلفن بهتر است شماره تلفن تركيه خود را كه با آن شماره در تلگرام و واتس آپ حضور داريد وارد كنيد.

مبالغ دولتى و تمامی هزینه ها در انتهای این فرم، همگى به صورت اتوماتيك و با توجه به سن افراد توسط سيستم محاسبه ميگردد لذا شما ميتوانيد همزمان جهت دريافت راندوو چهار نفر در يك فرم اقدام كنيد.

مسئوليت مشكلات و مسائل اقامتى مختص شما و هرگونه اطلاعات وارد شده نادرست، ارتباطى به تَپ تُرك ندارد، بلكه صرفا با توجه به این اطلاعات وارد شده توسط خود شما، راندوو تهیه شده و در اختيار شما گذاشته خواهد شد

بعضا سيستم دريافت راندوو مربوط به سرور خود دولت تركيه، به دلايلى خارج از دسترس ميباشد. بلافاصله بعد از ثبت درخواست شما در سايت تَپ تُرك، در اولین روز کاری تركيه، تَپ تُرك اقدامات لازم را به عملآورده وبا ارسال اس ام اس به خط تلفن تركيه شما، شما را از اتمام کار مطلع کرده و فایل آنرا در همين سايت در قسمت "فايلهاىراندوو و بیمه" موجود در صفحه كاربريتان در اختيارتان خواهد گذاشت.

اگر لازم است اطلاعات خاصى مزيد بر قسمتهاى موجود در اين فرم (هر چند تمام فيلدهاى لازم در اين فرم گنجانده شده است) در اختيار ما بگذاريد، ميتوانيد در انتهاى همين فرم، و در قسمت " توضيحات" آنرا با ما در ميان بگذاريد.

تمامى اطلاعات شما نزد تَپ تُرك محفوظ خواهد ماند.

جهت مشاهده فرم و ادامه روند اخذ اقامت لطفا ابتدا از لینک زیر وارد حساب کاربری خود شوید و یا چناچه حساب کاربری ندارید ثبت نام نمایید.
ورود
ثبت


telegramicon

insta