ورود
ثبت


About us

مختصری درباره تپ ترک

هر كشورى قوانين، فرهنگ و شرايط زندگى خاص خود را دارد. تركيه نيز سالهاست مقصد بسيارى از ايرانيان و ديگر كشورها جهت مهاجرت قرار گرفته و پيرو اين مساله و افزايش روز افزون تعداد مهاجران ايرانى به تركيه، بنگاه هاى خدماتى متفاوتى شكل گرفته است.
طبيعى است هر چه اطلاعات مهاجرين و علاقه مندان به مهاجرت به مقصد تركيه بيشتر باشد، مشكلات  آنها نيز كمتر شده و در پروسه زندگى با تسلط به امورات، زندگى راحت تر و موفق ترى ميتوانند داشته باشند. علاوه بر نياز به اطلاعات از قوانين و چگونگى ها، درخواست خدماتى همچون اخذ بيمه، ثبت نام مشخصات جهت مراجعه به اداره مهاجرت تركيه به منظور اقامت قانونى( به زبان تركيه اى، اخذ راندوو) ، ثبت و جستجوى آگهى ها و نيازمنديها ضرورى احساس ميشود.
سالهاست به صورت مجازى و حضورى در مورد امورات مربوط به مهاجرت به تركيه خدمتگزار هموطنان عزيز در تركيه بوده ايم. با گسترش استقبال از خدماتمان، بر آن شديم تا براى اولين بار در تركيه و ايران، تمامى نيازهاى شما عزيزان را به صورت منسجم، مجازى، آنلاين و مطمئن تحت عنوان تَپ تُرك پوشش دهيم، تا با ارائه خدمات كاملا هوشمند سازى شده و بدون نياز به مراجعه حضورى و اتلاف وقت و هزينه اضافى، زندگى را براى شما در تركيه راحت تر كنيم.

اهداف و ماموریت تپ ترک :

  1. ارائه خدمات به مشتریان با ساده ترین و دردست ترین شیوه ها برای سهولت حال کاربران و مشتریان عزیز
  2. ساماندهی و مکانیزمه کردن امورات مربوط به اخذ اقامت و بیمه
  3. ساماندهی فروش ارز با قیمت روز برای مشتریان
  4. اطلاع رسانی و آموزش نکات مهم مربوط به مهاجرت و زندگی راحت در ترکیه

telegramicon

insta